fbpx

Referencie

Kto sme a čo Vám ponúkame?

Overenú službu

Nie sme žiadna noname firma, ale mladý slovenský STARTUP. Aplikácia mojedane spracovala za 3 roky existencie už vyše 12.000 daňových priznaní v rôznych životných kombináciách. Naše poslanie a víziu si môžete pozrieť v našom YouTube videu. Projekt mojedane je súčasťou TJ-Legal – vrátenie daní zo zahraničia.

.

Garanciu správnosti výpočtu

Za kvalitu našich výstupov ručíme. Dávame Vám preto garanciu na správnosť výpočtov. Ako to funguje? Vy ako užívateľ aplikácie ručíte za vstupné údaje z potvrdenia od zamestnávateľa (príjem, odvody), odpočítateľné výdavky (poistné, úroky,…) a Vaše osobné údaje, prípadne manželky a detí. Aplikácia mojedane ručí za následný výpočet daňových veličín podľa platnej legislatívy – nezdaniteľná časť základu dane, výška daňovej povinnosti, výška vrátenej dane a prípadne bonusov. Ak Vám daňový úrad vráti podané daňové priznanie a kontrolou bude zistené, že chyba nastala vo výpočte, nie vo Vami zadaných údajoch, tak Vám poplatok vrátime a vypracujeme pre Vás bezplatné opravné/dodatočné daňové priznanie. V prípade nesprávneho výpočtu na základe nesprávne vložených údajov aplikácia nenesie zodpovednosť za nesprávny výpočet.

.

Férovú cenu

Poplatok je bez skrytých poplatkov. Za 9,90 € získate vyplnené daňové priznanie, potvrdenie o podaní, sprievodné inštrukcie a importovací xml súbor, ktorý môžete využiť v prípade, že máte zriadenú elektronickú komunikáciu s Finančnou správou. Aby sme nezabudli – v cene máte navyše 3 bezplatné úpravy daňového priznania pre prípad, že by ste sa pomýlili pri zadávaní údajov.

.

Spokojných klientov

Žiadne reklamné texty, len holé fakty. Toto sú recenzie na našu aplikáciu od skutočných užívateľov, ktoré si môžete prečítať na našom FB profile.

 

Vyplňte si svoje daňové priznanie online ešte dnes.

Je to jednoduché, rýchle a bezpečné.

Platby sú zastrešené overenou platobnou bránou TrustPay.