Recenzie

Kto sme a čo Vám ponúkame?

Overenú službu

Nie sme žiadna noname firma, ale mladý slovenský STARTUP. Aplikácia mojedane spracovala za 3 roky existencie už vyše 15.000 daňových priznaní v rôznych životných kombináciách. Naše poslanie a víziu si môžete pozrieť v našom YouTube videu. Projekt mojedane je súčasťou TJ-Legal – vrátenie daní zo zahraničia.

.

Garanciu správnosti výpočtu

Za kvalitu našich výstupov ručíme. Dávame Vám preto garanciu na správnosť výpočtov. Ako to funguje? Vy ako užívateľ aplikácie ručíte za vstupné údaje z potvrdenia od zamestnávateľa (príjem, odvody), odpočítateľné výdavky (poistné, úroky,…) a Vaše osobné údaje, prípadne manželky a detí. Aplikácia mojedane ručí za následný výpočet daňových veličín podľa platnej legislatívy – nezdaniteľná časť základu dane, výška daňovej povinnosti, výška vrátenej dane a prípadne bonusov. Ak Vám daňový úrad vráti podané daňové priznanie a kontrolou bude zistené, že chyba nastala vo výpočte, nie vo Vami zadaných údajoch, tak Vám poplatok vrátime a vypracujeme pre Vás bezplatné opravné/dodatočné daňové priznanie. V prípade nesprávneho výpočtu na základe nesprávne vložených údajov aplikácia nenesie zodpovednosť za nesprávny výpočet.

.

Férovú cenu

Poplatok je bez skrytých poplatkov. Za 9,90 € získate vyplnené daňové priznanie, potvrdenie o podaní, sprievodné inštrukcie a importovací xml súbor, ktorý môžete využiť v prípade, že máte zriadenú elektronickú komunikáciu s Finančnou správou. Aby sme nezabudli – v cene máte navyše 2 bezplatné úpravy daňového priznania pre prípad, že by ste sa pomýlili pri zadávaní údajov.

.

Spokojných klientov

Žiadne reklamné texty, len holé fakty. Toto sú recenzie na našu aplikáciu od skutočných užívateľov, ktoré si môžete prečítať na našom FB profile.

.

 

 

Vyplňte si svoje daňové priznanie online ešte dnes.

Je to jednoduché, rýchle a bezpečné.

Platby sú zastrešené overenou platobnou bránou TrustPay.