Recenzie

Kto sme a čo vám ponúkame?

 

Overenú službu

Nie sme žiadna no-name firma, ale mladý slovenský startup. Aplikácia mojedane.sk spracovala za 5 roky existencie už vyše 20 000 daňových priznaní v rôznych životných kombináciách. Naše poslanie a víziu si môžete pozrieť v našom YouTube videu. Projekt mojedane.sk je súčasťou TJ-Legal – Vrátenie daní zo zahraničia.

.

Garanciu správnosti výpočtu

Za kvalitu našich výstupov ručíme. Dávame vám preto garanciu na správnosť výpočtov. Ako to funguje? Vy ako užívateľ aplikácie ručíte za vstupné údaje z potvrdenia od zamestnávateľa (príjem, odvody), odpočítateľné výdavky (poistné, úroky,…) a vaše osobné údaje, prípadne manželky a detí. Aplikácia mojedane.sk ručí za následný výpočet daňových veličín podľa platnej legislatívy – nezdaniteľná časť základu dane, výška daňovej povinnosti, výška vrátenej dane a prípadne bonusov. Ak vám daňový úrad vráti podané daňové priznanie a kontrolou bude zistené, že chyba nastala vo výpočte, nie vo vami zadaných údajoch, tak vám poplatok vrátime a vypracujeme pre vás bezplatné opravné/dodatočné daňové priznanie. V prípade nesprávneho výpočtu na základe nesprávne vložených údajov aplikácia nenesie zodpovednosť za nesprávny výpočet.

.

Spokojných klientov

Žiadne reklamné texty, len holé fakty. Toto sú recenzie na našu aplikáciu od skutočných užívateľov, ktoré si môžete prečítať na našom FB profile.

.

 

 

Vyplňte si svoje daňové priznanie online ešte dnes.

Je to jednoduché, rýchle a bezpečné.

Platby sú zastrešené overenou platobnou bránou TrustPay.